Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Bob Yang Mr. Bob Yang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-27067689 Email:overseas@antenk.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
ANTENK Electronics Co, Ltd (me markën tregtare të "Antenk") është themeluar në 2004. Ne jemi te specializuar në prodhimin e Bordit preciz në Bord, Lidhës Automotive, Seri Blloku Terminal, Lidhës Baterie, Lidhës Din41612, Gjilpërë me vrimë të rrumbullakët, vrimë e rrumbullakët nëna e rreshtit, foleja IC, mbajtësit e baterive Seria, seritë e kokave të kunjave meshkuj, seritë e kutave femra të kunjeve, seria modulare Jack RJ45, seria e lidhjeve D-nënminiaturë, lidhësi i kutisë së kutisë, lidhësi i folesë IDC, seria e lidhjeve SCSI, lidhës i sinjalit të energjisë, Lidhës tela në bord, Lidhës modular, Bllok terminali, Lidhje telash, Asambleja kabllovike, Lidhës I / O. Përmes 15 viteve të zhvillimit, ne jemi rritur në një prodhues kryesor në Azi. Ne kemi kaluar edhe Certifikimin ISO9001: 2008 dhe ISO1400. Kryesisht të produkteve tona janë miratuar nga UL, SGS dhe RoHS. Që nga themelimi i saj, ANTENK i përmbahet parimit të specializimit dhe përpiqet më të mirën e saj për të furnizuar klientët me produkte me cilësi të lartë me çmime konkurruese, me anë të formimit të përpiktë me shpejtësi të lartë të grushtit, formimit të saktë të injeksionit plastik dhe montimit automatik me mbështetjen e një R&D të aftë dhe ekipi menaxherial. Fabrika, me impiant dyshemeje 3000M², ka rreth 250 punonjës dhe zotëron 15 komplete pajisje për formim precize, 9 grupe Japoni & Tajvan makina përplasëse me shpejtësi të lartë, më shumë se 300 komplete Lloje të ndryshme të formave plastike dhe më shumë se 100 komplete forma terminale hardware, 10 grupe pajisje testimi laboratorik dhe mbi 50 grupe makinash për montimin automatik që mund t'i sigurojnë klientit mbi 10 lloje dhe 10,000 pjesë të ndryshme të lidhësve të specifikimeve, kompania ka të drejta të trajtimit të import-eksportit. Dhe deri në 70% të produkteve eksportohen në vendet Euro-Amerikane. Kryesisht klientët: Foxconn, Flextronics, Molex, Amphenol, FCI, Siemens etj kompani të famshme.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
ANTENK Electronics Co, Ltd (me markën tregtare të "Antenk") është themeluar në 2004. Ne jemi te specializuar në prodhimin e Bordit preciz në Bord, Lidhës Automotive, Seri Blloku Terminal, Lidhës Baterie, Lidhës Din41612, Gjilpërë me vrimë të rrumbullakët, vrimë e rrumbullakët nëna e rreshtit, foleja IC, mbajtësit e baterive Seria, seritë e kokave të kunjave meshkuj, seritë e kutave femra të kunjeve, seria modulare Jack RJ45, seria e lidhjeve D-nënminiaturë, lidhësi i kutisë së kutisë, lidhësi i folesë IDC, seria e lidhjeve SCSI, lidhës i sinjalit të energjisë, Lidhës tela në bord, Lidhës modular, Bllok terminali, Lidhje telash, Asambleja kabllovike, Lidhës I / O. Përmes 15 viteve të zhvillimit, ne jemi rritur në një prodhues kryesor në Azi. Ne kemi kaluar edhe Certifikimin ISO9001: 2008 dhe ISO1400. Kryesisht të produkteve tona janë miratuar nga UL, SGS dhe RoHS. Që nga themelimi i saj, ANTENK i përmbahet parimit të specializimit dhe përpiqet më të mirën e saj për të furnizuar klientët me produkte me cilësi të lartë me çmime konkurruese, me anë të formimit të përpiktë me shpejtësi të lartë të grushtit, formimit të saktë të injeksionit plastik dhe montimit automatik me mbështetjen e një R&D të aftë dhe ekipi menaxherial. Fabrika, me impiant dyshemeje 3000M², ka rreth 250 punonjës dhe zotëron 15 komplete pajisje për formim precize, 9 grupe Japoni & Tajvan makina përplasëse me shpejtësi të lartë, më shumë se 300 komplete Lloje të ndryshme të formave plastike dhe më shumë se 100 komplete forma terminale hardware, 10 grupe pajisje testimi laboratorik dhe mbi 50 grupe makinash për montimin automatik që mund t'i sigurojnë klientit mbi 10 lloje dhe 10,000 pjesë të ndryshme të lidhësve të specifikimeve, kompania ka të drejta të trajtimit të import-eksportit. Dhe deri në 70% të produkteve eksportohen në vendet Euro-Amerikane. Kryesisht klientët: Foxconn, Flextronics, Molex, Amphenol, FCI, Siemens etj kompani të famshme.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim